Motely v Portugalsku

Řadit dle:
Ideálním způsobem ubytování v Portugalsku pro motoristy je naše nabídka motelů Portugalska. Většina motelů v Portugalsku se nacházejí poblíž hlavních silničních tahů a mají dostatečnou vybavenost pro Vaše motorová vozidla. U motelů v Portugalsku si můžete vybírat z rozličné kvality ubytování a to od levné úrovně hostelů v Portugalsku až po vysokou vybavenost jakou nabízejí luxusní hotely Portugalska.
4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

1. Motel Tropicana

Foto: Motel Tropicana
Hodnocení hostů
85 %

Offering privacy to its guests, the 24-hour Motel Tropicana is one of the oldest motels in Vila Nova de Gaia. The modern accommodation includes private check-in and check-out.

Apartmá Standard 2 osoby 50 EUR / pobyt
VIP apartmá 2 osoby 0 EUR / pobyt
Dance Suite 2 osoby 0 EUR / pobyt

2. Silk Motel

Foto: Silk Motel
Lokalita: Pedroso
Hodnocení hostů
88 %

With a private environment and bright décor, Silk is a romantic motel located in Vila Nova de Gaia. The unit features a private garage for each room and is 20 km from the Porto centre.


3. Habana Motel StarStarStar

Foto: Habana Motel
Lokalita: Matosinhos
Hodnocení hostů
82 %

Habana is a romantic motel located in Matosinhos, 2.4 km from Porto Airport and 15 km from the Porto centre. The unit features room service, a 24-hour front desk and a private check-in and check-out.


4. SANTO AMARO 112B

Foto: SANTO AMARO 112B
Lokalita: Lisabon
Hodnocení hostů
88 %

Set within 2.3 km of Jeronimos Monastery and 3.9 km of Bairro Alto, SANTO AMARO 112B features rooms with air conditioning and a private bathroom in Lisbon. The property is located 5 km from Commerce Square and 5 km from Amoreiras.


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: